KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893355
nr 1589 3355
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, mm 23x19 cm, yttermått inklusive ram: 32x28 cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:34:54
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg